De Warmste Week

‘Onze liefde is een waterval, een waterval. Hey-ey. Who-oh’. Het nieuwe K3 nummer werd de afgelopen weken meer gezongen dan de Brabançonne. Voor Tommy de choreograaf en uitvinder van de danspasjes was het niet altijd zo gemakkelijk om zichzelf te kunnen zijn.

Tommy komt uit een klein dorpje waar hij zich letterlijk “the only gay in the village” voelde.  Ook deed hij als danser mee aan meerdere televisie- en dansprogramma’s, waaronder ‘So You Think You Can Dance en The Ultimate Dance Battle’. Daar kreeg hij als tip dat hij beter niet zou vernoemen dat hij een vriend had, want dat zou mogelijks zijn kansen in de wedstrijd beïnvloeden. Hij vindt dat we mensen moeten beoordelen op basis van hun talenten als deelnemer of danser aan de wedstrijd en dat je geaardheid eigenlijk geen punt zou mogen zijn. 

10 jaar later staan we veel verder. Nu is dat wel zo in het medialandschap dat je aanvaard wordt, zegt Tommy: “nu wel OK is om te kunnen zijn wie je bent”. Het is fijn om te zien dat de geaardheid van Luca, die deelnam aan de zoektocht ‘K2 zoekt K3’, geen punt meer is. Ook in andere programma’s zie je steeds vaker dat je labels er niet meer toe doen.

Kawtar gaf toe dat ze de danspasjes van Waterval al spontaan gebruikt al begroeting als ze bepaalde vrienden ziet. Jij ook? 🐳🦄